Často kladené dotazy


Dotaz: Jakým způsobem mohu vyhledat ubytování na chatalevne.cz ?

Odpověď: : Způsobů je hned několik, záleží jen na tom, který vám vyhovuje nejlépe.

DOPORUČUJEME: Můžete si vybrat rovnou z našich doporučených objektů na úvodní stránce

VYHLEDAT UBYTOVÁNÍ: Přímo na úvodní stránce můžete také vybírat dle několika základních kritérií jako je země, kraj, okres, turistický region, hory, nebo přehrady

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ: Chcete-li zobrazit pouze úzký výběr objektů přesně dle vlastních požadavků, použijte „Rozšířené vyhledávání“. Naleznete zde ubytování přesně dle svých představ

KATALOG: Pomocí katalogu si můžete prohlédnout naši kompletní nabídku ubytování

HROMADNÁ POPTÁVKA: U každého objektu máte možnost vložit jej do vlastního výběru (schránky) a poté odeslat poptávku jednorázově na všechny vámi vybrané objekty (tuto možnost lze z technických důvodů využít pouze po vyplnění registračního formuláře)

INZERCE: V případě, že nemáte čas na hledání vhodného objektu v katalogu, zadejte vlastní poptávku ubytování dle vašich požadavků a ta bude následně rozeslána objektům, které nejvíce vyhovují vašemu zadání


Dotaz: Jakým způsobem si mohu objednat pobyt?

Odpověď:Způsobů objednání pobytu je zde také více.

1. Objednat termín – u každého objektu je možnost objednávky přes formulář, po jehož vyplnění (počet osob, termín atd.) je přímo majiteli odeslán Váš požadavek a následně budete informován o dostupnosti, přesné ceně a potvrzení Vašeho požadavku. Ve většině případů bude požadována záloha na závaznou objednávku (zpravidla se jedná o 50% celkové částky za ubytování, záleží ovšem na podmínkách ubytovatele).

2. Telefonicky – u každého objektu naleznete telefonní kontakt, takže můžete zavolat, nebo poslat SMS přímo majiteli a dohodnou si podmínky ubytování. (Abychom Vám mohli garantovat nejnižší cenu, zmiňte se o „ubytování levně“ hned při prvním kontaktování majitele)

3. Napište dotaz – je možné také zaslat dotaz přímo na e-mail majitele a informovat se tak o podmínkách ubytování. (Abychom Vám mohli garantovat nejnižší cenu, zmiňte se o „ubytováni levně“ hned při prvním kontaktování majitele)


Dotaz: Kolik zaplatím za objednání pobytu přes tyto stránky?

Odpověď: Využívání těchto stránek včetně objednání pobytu, získání telefonního kontaktu a všech ostatních informací o ubytování je zcela bezplatné, takže nezaplatíte nic.


Dotaz: Jsou všechny údaje o ubytovacích zařízeních pravdivé a aktuální?

Odpověď: Každý provozovatel ubytování se zavazuje, že veškeré informace o ubytování jsou pravdivé a aktuální, ovšem jako provozovatel stránek ubytovanilevne.eu neneseme žádnou zodpovědnost za tyto informace. Veškerá zodpovědnost je na provozovateli ubytování. Pokud by se stalo, že ubytovatel záměrně uvádí nepravdivé informace, neprodleně nás prosím informujte na info@ubytovanilevne.eu.

Všechna práva vyhrazena ubytovanilevne.eu | Vytvořil Ubytovanilevne.eu