» Kralovehradecký kraj » okres Náchod » Nové Město nad Metují

Hotel Rajská zahrada

typ objektu: hotel

cena ubytování od 1450 Kč / osoba / noc
maximální počet 8 osob
doba nástupu / odjezdu 14:00 / 10:00
domluvíme se:

Průměrné hodnocení objektu: 6

Počet hlasujících: 0

Poslední aktualizace: 28. 9. 2015

Hotel Rajská zahrada

Hotel Rajská zahrada je umístěn v těsné blízkosti historického náměstí města, na skalnatém ostrohu nad meandry řeky Metuje. Do údolí se svažují hotelové terasovité zahrady, které nabízí chvíle odpočinku v přírodě. Hotel je vybaven vlastní restaurací s výbornou domácí i světovou kuchyní. Z restaurace a salonku je nádherný výhled do udolí. Hotelové pokoje Superior a Exclusive mají nádherný výhled do údolí a na historickou část města. Celý areál je pokryt wifi připojením k internetu. Hotel je vybudován jako designový je celý do detailu zpracovaný architektem jako umělecké dílo. Součástí hotelu je výborně vybavené wellness a fitness. Hotel Rajská zahrada nabízí zážitek pro všechny smysly.


Wellness hotel Rajská zahrada - ZÁŽITEK PRO VŠECHNY VAŠE SMYSLY


Nádherné prostředí, rajská pohoda, lázeňské služby, odpočinek – jedním slovem „antistres“ – to je Wellness hotel Rajská zahrada.


Načerpejte nové síly, odpočiňte si od každodenního spěchu v malebném prostředí luxusního hotelu, který Vám nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, spa, fitness a nezapomenutelné gastronomické zážitky.


Hotel se nachází na skále, ze které se Vám naskytne úchvatný pohled na malebné Nové Město nad Metují. Komplex hotelu je tvořen uzavřeným dvorem s parkováním pro hotelové hosty, třemi hotelovými budovami a zahradou, kde můžete opravdu zcela nerušeně relaxovat.


V budově A naleznete hotelovou recepci a plně vybavené fitness centrum, které jistě ocení i ti nejnáročnější sportovci. V této budově je pro Vás připraveno třináct nádherně vybavených pokojů třídy standard. Budova B je bezbariérová a nachází se v ní osm moderně vybavených pokojů. Čtyři pokoje třídy superior, tři pokoje třídy standard a také pokoj pro invalidy, který je plně přizpůsoben jejich potřebám.  Dále zde naleznete restauraci s terasou. Restaurace hotelu Vás naláká nejen skvělým originálním designem, ale hlavně špičkovou gastronomií. Čeká vás příjemný personál, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání klientů. Prostory hotelu hostům nabízejí příjemné posezení s neopakovatelným romantickým výhledem z úchvatných letních teras tyčících se přímo nad údolím řeky Metuje. Pro oslavy nebo školení je připraven moderně vybavený hotelový salónek s terasou. Dnes již nezbytnou součástí je také wellness centrum, které je přístupné nejen hotelovým hostům, ale také veřejnosti. Náš host se může těšit na vířivou i masážní lázeň, bazén s protiproudem a chrličem vody, zážitkové sprchy a vany, Kneippův chodník, relaxační zóny, širokou nabídku masáží či parní saunu. V budově C se nachází tři nejluxusnější apartmány poskytující absolutní soukromí. Z těchto apartmánů mají hosté přístup přímo do hotelové zahrady. Kromě přepychového vybavení pokoje nabízejí apartmány nejkrásnější výhled na novoměstské údolí řeky Metuje. Půvabná rajská zahrada vybízí nejen k relaxaci, ale také k romantickému posezení v altánu či příjemným chvílím strávených se svými nejbližšími.


Další objekty v okolí

 • Nová Amerika Golf Resort

 • Penzion Selský Dvůr I.

 • Hotel U Beránka

 • Apartman Stop

 • Penzion Rozálie

 • Novoměstský penzion

 • Bungalovy Ratibořice-Zlíč

 • Penzion u Marušky

 • Penzion Krásné Časy

 • PENSION SKÁLY

 • Hotel Elko

 • HOTEL HOLZBECHER

Všechna práva vyhrazena ubytovanilevne.eu | Vytvořil Ubytovanilevne.eu