» Plzeňský kraj » okres Klatovy » Kašperské Hory

Parkhotel Kašperské Hory

typ objektu: lázně / wellness

cena ubytování od 99999999 Kč / osoba / noc
maximální počet 0 osob
doba nástupu / odjezdu 14:00 / 10:00
domluvíme se:

Průměrné hodnocení objektu: 6

Počet hlasujících: 0

Poslední aktualizace: 28. 9. 2015

Parkhotel Kašperské Hory

Tento stylový hotel naleznete v Kašperských Horách, městečku, usazeném v malebné krajině panenské Šumavy. Díky pestré zlatokopecké a sklářské historii a jeho atraktivní poloze je dnes město žádaným turistickým cílem. Hotel s výhledem na hrad Kašperk a do Šumavského údolí tak dnes láká turisty především krásným okolím a četnými možnostmi sportovně turistického vyžití, které skýtá Národní park Šumava.


Vnitřní řešení hotelu je v anglickém stylu: dřevo, mosaz, bílý mramor, těžké závěsy na oknech – to vše přispívá ke zklidňující atmosféře. Dále je Vám v hotelu k dispozici hala s krbem, stylová hotelová a snídaňová restaurace, vinárna s kamennou klenbou ze 13. století, konferenční salonky, wellness areál, lázeňský areál s přírodní jeskyní a dvě letní terasy. K absolutní pohodě pak přispívá hotelový park s tenisovým kurtem, deštníky, lehátky a příjemnou obsluhou. Hotel je nekuřácký, určený pro klidnou dovolenou a relaxaci.


V hotelu si můžete vybrat ze 43 stylově zařízených pokojů a apartmá. Pokoje jsou zařízeny tisovým nábytkem a nadstandardní mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji ekologická TV (Full HD LED se vstupy pro připojení USB, HDMI nebo DVD), telefon a v apartmánech také mini-lednička. Převážná část koupelen je vybavena vanami, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, kosmetika, koupací plášť a pantofle. Jelikož se jedná o historickou budovu, v hotelu nenajdete dva zcela identické pokoje. Jsou různě stavebně řešené a každý má své kouzlo. I přes to, že je hotel pouze dvoupatrový, je Vám k dispozici výtah, pro pohodlný přístup k pokojům.


Gastronomie: Snídaně podáváme ve snídaňové restauraci formou bohatých švédských stolů. Nekuřácká hotelová restaurace je zařízena v loveckém stylu a nabízí komfortní posezení s příjemnou atmosférou. Lovecká restaurace je celoročně zaměřena na moderní kuchyňskou úpravu zvěřiny. Zvěřina je dnes žádaná zejména proto, že patří ke zvláště libovým a zdravým druhům masa s nízkým podílem tuků a cholesterolu. Na jídelním lístku najdete také čerstvé ryby, drůbež a méně známé předkrmy a deserty. Vše je připravováno vždy z kvalitních a čerstvých surovin. Můžete si vybrat z nabídky á la carte nebo si předem objednat hotelovou polopenzi. K vychutnání kulinářského zážitku přispěje také nabídka kvalitních moravských vín. Hotelová vinárna je důmyslně umístěna ve sklepních prostorách původního pivovaru ze 13. století a okouzlí Vás svými překrásnými klenbami a dobovou atmosférou. Vinárna, která nabízí široký výběr moravských vín a k tomu vhodnou gastronomii, je otevřena pouze při větší obsazenosti hotelu (informace obdržíte na recepci hotelu). Vinárna je také ideálním místem pro konání různých gastronomických akcí pro firmy a uzavřenou společnost. 


Konference: ParkHotel Kašperské Hory je hotelem usilujícím o co největší komfort svých hostů a nabízející nejvyšší úroveň zajišťování konferencí. Salonek Karla IV. je ideálním místem pro pořádání malých konferencí pro TOP management firem. Celková plocha salonku je 49 m2, vysoký klenutý strop zajišťuje ideální akustiku a atmosféra salonku přispívá k trvalé pozornosti posluchačů. Připojení na WiFi , ozvučení celé místnosti, klimatizace a podlahové vytápění zvyšuje celkový komfort. K dispozici je základní technika pro pořádání konferencí. Za příznivého počasí je možno využít k různým prezentacím hotelový park (prezentace nových výrobků – auta, čtyřkolky apod.) , kde zajistíme veškeré Vaše požadavky na případné občerstvení. Pro pořádání větších konferencí nebo školení je k dispozici nově zrekonstruovaný sál pro 60-120 osob nacházející se cca 100m od hotelu. I zde pro Vás zajistíme základní cateringové služby. Uspořádáme pro Vás garden party, grilování, rauty, recepce. Doprovodný program Vám připravíme dle Vašich požadavků vždy na základě osobního jednání.


Lázeňský provoz, který nabízí ParkHotel od ledna 2013, je zcela ojedinělý a unikátní v rámci České republiky. Technologicky moderní balneo provoz je výhradně orientován na bylinné procedury včetně koupelí, bylinné páry, zábalů a masáží. Hluboké sklepení, přes 5 m vysoká kladená klenba Vás podvědomě vrátí do 16. století. Doslova ohromeni zůstanete při vstupu do jeskyně, která je neodmyslitelnou součástí lázeňského provozu a využívá se pro speleoterapii, posílení organismu a celkovou relaxaci. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava. Lázně jsou otevřeny denně od 8:00 - 20:00 včetně svátků.


Zároveň je v hotelu k dispozici wellness areál, který zahrnuje relaxační bazén s protiproudem, vřídlem, podvodním osvětlením a hvězdnou oblohou. Dále pak finskou saunu a relaxační místnost s uklidňující hudbou. Příjemný interiér je doplněn nástěnnými malbami s nádechem řecké mytologie.


Velmi vyhledávaný a oblíbený je hotelový park, kde můžete relaxovat pod korunami staletých stromů s nádherným výhledem na hrad Kašperk a do šumavského údolí. V jednotlivých částech parku Vás určitě zaujme možnost příjemného posezení pod slunečníky nebo relaxace na lehátkách. Máte-li pocit, že Vám více vyhovuje aktivní odpočinek, můžete si v hotelovém parku zahrát tenis, badminton, petang, kroket popřípadě jiné parkové hry.


Okolí hotelu: Pěší turistika, cykloturistika, lyžování sjezdové a především běžecké, splouvání toků řek a řada dalších aktivit, možnost ubytování v samém centru přírodních scenérií, to vše ocení aktivní a rekreační sportovci a v klidnějších měsících především senioři. V blízkosti stojí hrady Kašperk, Rabí a Velhartice.


Další objekty v okolí

 • Penzion 103

 • Hotel Ostrý***

 • Chalupa Magdaléna

 • Hotel Radešov

 • Hotel Annín

 • Penzion U POTOKA - Nezdice na Šumavě

 • Penzion U Kapličky

 • Penzion Dominik

 • Aura Pension Špičák

 • Villa Karolína

 • CENTRAL-WELLNESS HOTEL

 • Orea Resort Horizont

Všechna práva vyhrazena ubytovanilevne.eu | Vytvořil Ubytovanilevne.eu